MŠ Pampeliška

Aktuality

(20. 08. 2020)

Vážení již stávající rodiče a naše dětičky,

konečně se nám poštěstí vidět se s vámi :-) A moc se na Vás těšíme :-)

Otvíráme vám dveře obou školek od 1.9.2020, provozní doba se nemění - 6.30 - 16.30 hodin. Většinu informací potřebným jsme poskytli, ale raději sesumarizujeme zde:

MŠ Sokolí

Děti - předškoláci, které přechází z Lovecké do Sokolí : dostali jste od nás přihlášky do školní jídelny, kam je potřeba si zavolat a zaplatit obědy poslední dny prázdnin od 9 do 13 hodin. Zároveň jste dostali informace o režimu školy, kde se píše, že v době jídla - svačina, oběd, svačina není možné se do školky dostat, v jídelně není zvonek ani "bzučák". Režim dne: http://mspampeliska.eu/aktuality.php?lg=&id=686 Do školky se dozvoníte u dveří v prostřed budovy školy v Sokolí 9. Třídy jsou po právé ruce a mezi nimi je i šatna pro děti. Třídy jsou po 15 dětech a budou se vám věnovat paní učitelky Petra Kinčlová (dříve Bártová), Romana Hockeová a Jana Došková. Rozdělení dětí do tříd vám zde bohužel z důvodu ochrany dat neuveřejníme, bude viset na nástěnce před třídami. Děti z obou tříd jsou ale velice často spolu, takže se napřetrhají kamarádské vztahy :-)

 

MŠ Lovecká

Ostatní děti, co již do školky chodily, zůstávají zpravidla se svými kamarády a paními učitelkami. Přibydou jim jen někteří noví spolužáci, co se k nim hodí dle věku. Rozdělení dětí do tříd vám zde bohužel z důvodu ochrany dat neuveřejníme, bude viset na hlavní nástěnce.

Loňské žabičkové děti budou Berušky a budou mít třídu ve třetím patře, zůstávají jim paní učitelky Ivanka Jindřichová a Alenka Janouchová.

Ježečci až na pár odchozích předškoláků zůstávají Ježečky a mají paní ředitelku Bc. Katku Sýkorovu a paní učitelku Báru Kořínkovou.

Včeličky jsou Včeličkami a doplní se novými kamarády, zůstává jim paní učitelka Bc. Jana Böhmová a přijde paní učitelka Pavína Petirová.

Třída Žabiček je jako obvykle připravena pro nejmenší nové dětičky a budou mít paní učitelky Kačku Hlavatou a novou paní učitelku Anežku Ouředníkovou, DiS.

Až přijdete do školky, přečtěte si na hlavní nástěnce, do které třídy vaše dítko patří a poté přejděte do šatny, buď ke své staré značce, nebo najděte novou v nové třídě. Pozor, bývalé Žabičky mají všechny jiné značky!!!

Pokud byste měli další dotazy, prosím, napište je emailem na mslovecka@seznam.cz a já se budu snažit odpovídat zde a aktualizovat informace. Letos to byl opravdu divný rok a já už ani nevím, které informace a komu jsem vlastně podala :-/ Věřím, že se opět dostaneme do "normálu" a nebudeme si muset jen psát, ale také se budemem moci vidět a komunikovat jiným než elektronickým způsobem. :-) Katka Sýkorová, ředitelka

Těšíme se :-) !!!

Zpět