MŠ Pampeliška

Aktuality

(16. 09. 2020)

Vážení rodiče předškoláků,

srdečně vás zveme na workshopy aktivit předškolní zralosti pořádané pro vás zdarma. Letáček se zatím připravuje. Na tyto workshopy je potřeba se přihlásit předem. Předpokladem je nákup pomůcky, která bude vaše dítko provázet celou sérií her a procvičování na našich zábavných odpolednách.

Domluvily jsme se speciálními pedagožkami z pedagogicko-psychologické poradny, které povedou celé workshopy, také na možnosti tzv. screeningů předškolní zralosti, kdy vaše dítko vyšetří během podzimu, nejlépe před započetím série workshopů, přímo u nás ve školce a zjistí, co by potřebovalo během předškolní přípravy posílit či zdokonalit. Během workshopů uvidíte všechny možné aktivity, které můžete provádět i doma a užít si spoustu legrace. Vše ale záleží na vás. na přihlášení vašeho dítěte na workshopy a dále na domluvě screeningu, včetně vašeho podpisu na souhlasu s vyšetřením.

Po skončení celé série se můžete ujistit, jaké pokroky vaše dítko udělalo a zda je doopravdy všestranně připraveno na nástup do školy. Vyšetření školní zralosti pořádá poradna ve svých prostorách nebo v našich prostorách v odloučeném pracovišti v MŠ v Sokolí, vždy s přítomností rodiče.

Přihlašujte se tedy na workshopy ve třídě u paní učitelky a poté přijďte na domluvený termín :-)

Pokud máte zájem i o tzv. screening, přihlaste vaše dítko též u paní učitelky. Termín bude až dle zájmu.

Neváhejte, čas letí a nevíme, co nám „doba“ dovolí !!!

Předpokládané termíny: pondělky od 16 hodin v odloučeném pracovišti v MŠ v Sokolí

14.9.2020

5.10.2020

26.10.2020

23.11.2020

18.1.2021

8.2.2021

Zpět