MŠ Pampeliška

Aktuality

(25. 01. 2021)

Termín zápisu 11. a 12. května 2021. Sledujte, prosím, tento web, budeme upřesňovat možnosti a způsoby :-)

Vážení rodiče,

pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy
můžete využít Elektronického předzápisu.

Na webu:  www.elektronickypredzapis.cz stačí vyhledat naši mateřskou školu podle IČ: 72048069 a
předzapsat se do ní, nebo kliknutím na tento odkaz přejít přímo na informační stránku naší MŠ:
https://elektronickypredzapis.cz/…cka

Elektronický předzápis bude spuštěn 27.4.2021, vyplníte si tam Žádost o přijetí, kterou pak vytištěnou  a podepsanou doručíte do mateřské školy - buď ve stanovený prezenční termín, nebo do schránky školy - bude upřesněno.

Součástí balíčku k vytištění je i Evidenční list dítěte, který po vás budeme požadovat v případě přijetí Vašeho dítěte do naší školky, včetně Potvrzení od lékaře o zdravotním stavu vašeho dítěte. Doporučujeme je také donést. Šance na přijetí Vašeho dítěte jsou vysoké, pokud splníte daná kriteria.

K zápisu do mateřské školy potřebujete Potvrzení o očkování, které je součástí tisku z elektronického předzápisu nebo si jej můžete zkopírovat zde :  http://mspampeliska.eu/aktuality.php?lg=&id=600

nebo doklad o tom, že je dítě proti nákaze imunní nebo se nemůže očkování podrobit pro kontraindikaci

S ohledem na vytíženost praktických lékařů je nutné, aby se zákonní zástupci nejprve telefonicky s lékařem spojili a domluvili se na vyzvednutí Potvrzení o pravidelném očkování dítěte.

Podmínka přijetí dítěte, které se podrobilo pravidelným očkováním, s výjimkou dítěte v posledním roce před zahájením povinné školní docházky, stále platí. Nelze akceptovat potvrzení jiných lékařů než poskytovatele zdravotních služeb v oboru praktické lékařství pro děti a dorost.

Zatím nejsou známy ani podmínky provedení zápisu s ohledem na momentální epidemiologickou situaci. Je možné, že Zápis bude opět probíhat pouze elektronickou cestou, na čemž ve spolupráci se zřizovatelem pracujeme. Pokud to bude možné, rádi vás ve školce přivítáme, i kdyby to mělo být až po zápisu :-) Na školku se zatím můžete podívat zde: https://3pampeli.rajce.idnes.cz/Prohlidka_skolky/   Bohužel tam nejde zachytit prima atmosféra, která u nás vládne :-)

Rádi bychom se s Vámi viděli i formou Dne otevřených dveří, ale ten také nevíme, zda se bude moci konat. Stejně tak jako Zápis, tak i Den otevřených dveří u nás probíhá tak, že je pro Vás a Vaše dítko uvolněna jedna třída, kde si můžete se svým dítětem zůstat, jak dlouho chcete a ptát se na všechno možné :-) Držme si palce, abychom se mohli takto poznat a případně i roztříštit Vaše obavy :-) Budeme se na Vás a Vaše dítko těšit :-)

Zpět