MŠ Pampeliška

Aktuality

(19. 06. 2020)

25.6.2020 - Rozloučení s předškoláky - díky zákazu veřejných akcí ve školách uděláme letos Rozloučení s předškoláky ve školce dopoledne - paní učitelky zahrají dětem pohádku a rozloučíme se s dětmi, co půjdou v září do školy. Fotky budou na webu.

 

Prosím přečtěte dětem přáníčko níže. Děkujeme ! Pampelišky

Vážení předškoláci,

I když nám momentálně kovidové období stále nepřeje, abychom se viděli, rády bychom se s vámi rozloučili a vyprovodily vás do školy.

Školka pro vás byla velmi důležitá, aby vás připravila na školu, našli jste si kamarády, naučili jste se orientovat se ve třídě i v budově a na zahradě. Víte, že když jeden kamarád mluví, ostatní mlčí, že když chceš něco říct, stačí se přihlásit. Naučili jste se spousty básniček a písniček. Společně jsme objevovali svět a jeho krásy a tajemství. A vůbec jsme se spolu poměli a zažili spousty radostí, ale také překonali některé problémy a bolístky. Vždy jsme se snažily, aby vám u nás bylo dobře a věřte, že když vás něco trápilo, trápilo to i nás a snažily jsme se vám pomoct, a zase když jste byli veselí, my jsme byly o to šťastnější, že s vámi tyto chvíle můžeme sdílet.

Přijměte od nás alespoň toto pozvání na příští rok, kdy vás srdečně zveme na náš tradiční sobotní karneval nebo na táborák na konci školního roku na zahradě školky. Sledujte s rodiči naše webové stránky

Vaše Pampelišky

Zpět